Najnowszy post

O mnie

https://twitter.com/readingissexy01

O MNIE 

           Jestem osobą młodą, która dopiero poznaje świat literatury. Czytam wszystko – od fantastyki po zapomniane harlequiny. Może wydać się to dziwne, ale nie lubię zapachu farby drukarskiej, dlatego częściej wypożyczam książki niż je kupuję. Próbuję swoich sił w „sztuce” pisania. Piszę przede wszystkim opierając się na faktach historycznych. Lubię znajdywać inspirację w starych, pożółkłych księgach, choć najczęściej moją skarbnicą wiedzy jest Internet. Zbieranie informacji to dla mnie jedno z najciekawszych etapów pracy twórczej.
 Często zachowuję się szorstko, ale równocześnie mogę sprawiać wrażenie nieśmiałej. Szczerość lubię na równi z twórczością Tolkiena, Zafona i Sandersona. Czasami mówię szybciej niż myślę – i choć jest to moją ogromną wadą to nauczyłam się to tolerować, tak jak niektóre książki Kinga. Jestem minimalistką i do tego niepoprawną romantyczką, dlatego za poetycki autorytet uważam Pawlikowską – Jasnorzewską. Pociągają mnie tajemnice, psychologia i motywy ludzkich poczynań. Jestem miłośniczką takich programów jak: KronikiKryminalne TV czy Paranormalne. Od dziecka kocham kino. I chociaż uważana jestem za skąpca to na filmy mogę wydać tyle samo pieniędzy co na jedzenie. Zazdroszczę Wojciechowskiej i Cejrowskiemu możliwości tak swobodnego podróżowania po świecie i obcowania z różnymi kulturami. Wiem, że nigdy nie przeżyję tyle przygód co oni, ale wierzę, że zwiedzę kilka niesamowitych miejsc przed trzydziestką.
 Tłem mojego życia jest muzyka. Słucham piosenek, nie zespołów. Jedynym wyjątkiem jest Imagine Dragons. Marzę by kiedyś posłuchać ich na żywo, chociaż nie chciałabym autografu od Dana Reynoldsa.
Jestem kolekcjonerką marzeń, a ten blog jest spełnieniem jednym z nich.

Z przyjemnością zmierzę się z przesyłanymi przez Was propozycjami,
więc jeżeli chcesz bym coś oceniła – pisz!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Kłamałabym mówiąc, że nie interesują mnie komentarze. Umiem zmierzyć się z konstruktywną krytyką, ale przyjmę także miłe słowa. Wasze komentarze to wynagrodzenie mojego wysiłku, także jeżeli chcesz się odezwać – pisz!